Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Emajlirani lijevani lonac - kadulja, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/kom.
Emajlirani lijevani lonac - bordo, 5,8L
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 5,8 L
Boca „Matirana” 0,5 L s čepom, 1 kom.
1,73 €
1,73 EUR/kom.
Ukrasna boca TYNKTURA 0,5 L, s dugim crnim navojnim čepom fi 28 mm, 1 kom.
1,34 €
1,34 EUR/kom.
Boca GLORIA 0,5 L, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
1,29 €
1,29 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mjerenje sadržaja ukupnog SO2
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 4 LIGHT s funkcijom ispuštanja pepela i električnom pumpom dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/kom.