Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Utezi za bačve, keramički, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Višerazinska uzgajivač klica Niezłe Ziółko sa sjemenkama rotkvice
9,44 €
9,44 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Elektronički tester supstrata 4 u 1
13,90 €
13,90 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
6,31 €
1,05 EUR/kom.