Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - višenamjenski, crni
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - univerzalni, pistacija
24,88 €
24,88 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m