Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Boca TO za sok 330 ml s čepom fi 43 - 6 kom.
3,92 €
0,65 EUR/kom.
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 EUR/kom.
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Set za zabavu - Vypito Matcha i marelica
11,61 €
11,61 EUR/kom.
Set za zabavu - Vypito Marakuja i breskva