Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Odkoštavač za višnje i trešnje (u foliji)
6,49 €
6,49 EUR/kom.
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
VSYPTO okusa Zeleni čaj Višnja, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO s okusom Green Tea Višnja, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
139,00 EUR/kg
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m