Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Termometar za pećnicu (50°C do +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg