Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Netlomljivi šećeromjer s epruvetom, raspon mjerenja: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
Kutna fermentacijska cijev za posude - nelomljiva
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Posuda za fermentaciju s poklopcem 30 L
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem, slavinom i cjevčicom UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/kom.
Posuda za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
12,92 €
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, 2 cijevi
Spremnik za fermentaciju 15 L s poklopcem i slavinom
9,00 €
9,00 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 20 L s poklopcem
8,70 €
8,70 EUR/kom.