Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/kom.
Esencija okusa Gorke Staropoljske za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom mente za 2 L - 40ml
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.