Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom mente za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/kom.
Esencija okusa Gorke Staropoljske za 4 L - 40 ml
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija okusa dunje za 4 L - 40 ml
3,19 EUR/kom.
Nerazbijajući alkoholometar s epruvetom, mjerni raspon 20–98%
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Esencija okusa crnog ribiza s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg