Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Premium kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, s dodacima i aktivnim ugljenom
51,22 €
51,22 EUR/kom.
Kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, viseća, s dodacima i aktivnim ugljenom
44,39 €
44,39 EUR/kom.
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Filtracijski stup
16,34 €
16,34 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokosov aktivni ugljen 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Mineralni kameni aktivni ugljen 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Vreća za filtraciju likera s ojačanim dnom
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Sito za lijevak
2,78 €
2,78 EUR/kom.