Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Samoljepljive etikete za začine, okrugle, crne - 30 kom.
1,53 €
0,05 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Poklopci za staklenke fi 82/6, karirani – 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Kuhinjsko mramorno tucalo, crno, fi 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/kom.
Kuhinjsko mramorno tucalo, bijelo, fi 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Ručni mlinac za kavu s regulacijom
13,41 €
13,41 EUR/kom.
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Granitni kuhinjski mužar s tučkom
12,44 €
12,44 EUR/kom.
TO poklopci za staklenke fi 63/4, crni, 10 kom.
1,70 € 1,53 €
Poklopac za staklenke s tiskom – uzorak Keramika 1, fi 82/6, 10 kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
Set za izradu sira - mladi sirar