Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
38,78 €
38,78 EUR/kom.
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Spremnik od nehrđajućeg čelika 161 L s poklopcem
230,73 €
230,73 EUR/kom.
Spremnik od nehrđajućeg čelika 94 L s poklopcem
206,34 €
206,34 EUR/kom.
Spremnik od nehrđajućeg čelika 60 l s poklopcem
138,05 €
138,05 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Boca TO za sok 330 ml s čepom fi 43 - 6 kom.
3,92 €
0,65 EUR/kom.
Staklena fermentacijska cijev pakirana po 2 kom.
2,46 €
1,23 EUR/kom.
Staklena fermentacijska cijev
1,27 €
1,27 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg