Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - višenamjenski, crni
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/kom.
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Niska staklenka 330ml - s crnim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/kom.
Niska staklenka 330ml - s poklopcem u boji fi 82/6, 6 kom.
Niska staklenka 200ml - sa zlatnim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/kom.
Niska staklenka 200ml - s crnim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Staklenka TO 300ml fi66 - 6kom.
2,12 €
0,35 EUR/kom.