Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Automatski sustav za navodnjavanje lončanica
26,83 €
26,83 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – crna pločica s keramičkom nogom, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke - bijela pločica s keramičkom nogom, 200 ml
Navodnjavač za biljke – zeleni list s keramičkom nogom, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – prozirni list s keramičkom nogom, 120 ml
Navodnjavač za biljke – crna pločica, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – bijela pločica, 200 ml
Navodnjavač za biljke – prozirni list, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – zeleni list, 120 ml
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Univerzalni komplet – balkonska pušnica
60,72 € 42,44 €
42,44 EUR/kom.
Univerzalni mlin za žitarice, stolni mlin - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.