Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Destilacijski set hawkSTILL „Hladni prsti” 60 L + Wi‑Fi IQ sustav s LCD zaslonom
432,68 €
432,68 EUR/kom.
Destilator HawkStill "Hladni Prsti" 60 L, s kolonom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L s izolacijom
379,51 €
379,51 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/kom.
$PRY Destilator HawkStill ZimnePalce 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/kom.
Aabratek OLM, električni pufer 60 l, termometar WIF
354,15 €
354,15 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/kom.
Nehrđajući čelični jastučići - 12 kom.
6,39 €
0,53 EUR/kom.
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Modul destilatora - glava 2 odstojnici hladnjak
116,34 €
116,34 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Modul destilatora - glava 1 odstojnik hladnjak
114,39 €
114,39 EUR/kom.
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg