Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Električna pušnica dragON E101 s generatorom dima, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/kom.
Kulinarski termometar s bežičnom Bluetooth sondom
60,49 €
60,49 EUR/kom.
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Boca za pivo 500 ml – pakiranje 8 komada
3,60 €
0,45 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Pločice za označ. biljaka + olovka mix 10+20 kom.
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/kom.
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.