Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Set za izradu sira - mladi sirar
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira
Sirarski klin 36 x 32 x 45 cm, 5 kom.
3,85 €
0,77 EUR/kom.
Sirarski vosak, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kvadratna sirarska krpa 50 x 50 cm, 2 kom.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir, 10 g
56,00 EUR/kg
Aplikator za elastične mesarske mrežice
14,39 €
14,39 EUR/kom.