Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sakupljač sitnog voća od plastike, crni
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Sakupljač za sitno voće, metalni zeleni
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Sakupljač sitnog voća, zeleni, od plastike
Stroj za sakupljanje sitnog voća, metalni zubi
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Sakupljač sitnog voća, metalni crni
Kapice s perforacijom zlatne fi 31mm 100kom.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/kom.
Kapice s perforacijom crne fi31mm 100kom.
Kapice s perforacijom crvene fi31mm 100kom.
Modul destilatora - glava 2 odstojnici hladnjak
116,34 €
116,34 EUR/kom.
Modul destilatora - glava 1 odstojnik hladnjak
114,39 €
114,39 EUR/kom.
Termoskupljajuće kapice s perforacijom, mješavina boja, 100 kom.
6,80 € 6,31 €
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg