Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
pH Metar za Tlo
5,70 €
5,70 EUR/kom.
Destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi s funkcijom uključivanja i isključivanja grijača
112,68 €
112,68 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar (-50 °C do +300 °C) s futrolom, crni
11,12 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 5,8 L
54,14 €
54,14 EUR/kom.
Emajlirani lijevani lonac - kadulja, 5,8L
Emajlirani lijevani lonac - bordo, 5,8L
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Emajlirani lijevani lonac - bordo, 4 L
Emajlirani lijevani lonac - kadulja, 4L
Višenamjenski senzor kvalitete zraka
66,58 €
66,58 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
VREĆICA ZA HMELJENJE - 1 KOM.
2,97 EUR/kom.
OXI Turbo - natrijev perkarbonat - 400 g
6,39 €
15,97 EUR/kg