Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Premium kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, s dodacima i aktivnim ugljenom
51,22 €
51,22 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, crne, 20 kom.
2,63 € 1,95 €
Alkoholometar s termometrom
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke, poklone s cvjetnim uzorkom - 20 kom.
Alkoholomjer
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Mali alkoholometar
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
69,00 EUR/l