Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Okrugle etikete fi 66,5mm za poklopce/staklenke - 20 kom
2,14 €
0,11 EUR/kom.
Okrugle etikete fi 50mm za poklopce/staklenke - 20 kom
1,80 €
0,09 EUR/kom.
Set: čepovi+etikete+kapice - 20 kom
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Set: čepovi + etikete + kapice - 8 kom
3,02 €
3,02 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Ručna korkovnica
3,66 €
3,66 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Prirodni čep stožastog oblika fi16/21mm - aglomerirani - 100 kom.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.