Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Poklopac s otiskom – motiv Povrće, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Fermentacijski spremnik 30 L s poklopcem i slavinom
Posuda za fermentaciju s poklopcem 30 L
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 20 L s poklopcem
8,70 €
8,70 EUR/kom.
Plastični poklopac fi 100 twist-off s otvorom i čepom
2,02 €
2,02 EUR/kom.
Poklopac za staklenke s tiskom – uzorak Keramika 1, fi 82/6, 10 kom.
Boca Daniels 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
1,56 €
1,56 EUR/kom.