Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mreža za penjačke biljke: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode od najlona 4 m x 22 cm s termičkom otpornošću do 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Modularni destilator Convex električni 60 L - Perun XXL
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modularni destilator Convex električni 30 L - Perun
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Alkoholomjer
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Prirodni čep stožastog oblika fi16/21mm - aglomerirani - 100 kom.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.
Čep od pluta 21/16 mm 50 kom.
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/kom.