Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za grčki sir
Krpa za sir, tetra - 40x40 cm, 2 kom.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/kom.