Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
TO poklopci za staklenke fi 63/4, crni, 10 kom.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.