Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 100
0,63 €
0,63 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l