Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l