Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Zaslon za destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/kom.
Komplet hawkSTILL Wi-Fi IQ – destilacijski termometar s Wi-Fi i zaslonom
150,00 €
150,00 EUR/kom.
Destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi s funkcijom uključivanja i isključivanja grijača
112,68 €
112,68 EUR/kom.
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
Vsypto Ice Tea Limun - set 15x3g
5,36 €
0,36 EUR/kom.
Univerzalno držalo za crijeva fi max 14 mm
1,66 €
1,66 EUR/kom.
VSYPTO s okusom mandarine, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO s okusom kruške, 3g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Rotirajući škriljasti pladanj fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 8L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 5L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/kom.