Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mineralni kameni aktivni ugljen 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Aktivni kameni mineralni ugljen 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 100 g
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Univerzalni bijeli termometar (-30°C do +50°C) 20cm
1,46 €
1,46 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Destilacijski turbokvasac Turbo Grom 72 h
2,88 €
24,00 EUR/kg
Ekspres lonac od nehrđajućeg čelika, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/kom.