Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
Poklopac s tiskom – uzorak Med 1, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Balon za vino 34 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/kom.
Balon za vino 25 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balon za vino 20 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.