Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Mreža za mesne proizvode dimenzija 18 cm x 3 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Mrežica za mesne proizvode dimenzija 22 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
3,23 € 2,78 €
0,69 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Staklenka 4 L s poklopcem ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.
Okrugli rimski lonac 4L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, set 4 komada
13,41 €
3,35 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, 1 kom.
4,12 €
4,12 EUR/kom.