Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
85,25 EUR/l
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom lješnjaka za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Pina Colade za 4 l - 40 ml
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.