Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.