Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Brtva za prozor destilatora modularnog
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Komplet modula s Wi‑Fi kontrolerom – dragON IQ 2,7 kW, za vrtne pušnice
369,02 €
369,02 EUR/kom.
Obloženi čelični kolac u obliku bambusa, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/kom.
Automatski sustav za navodnjavanje lončanica
26,83 €
26,83 EUR/kom.
Kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, viseća, s dodacima i aktivnim ugljenom
44,39 €
44,39 EUR/kom.
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g