Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg