Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerenje sadržaja L-jabučne kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja vinske kiseline
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Profesionalni paket - vino
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/kom.
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Mjerenje ukupne kiselosti
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Vsypto Ice Tea Limun - paket 15 x 9 g
9,75 €
0,65 EUR/kom.
Vsypto Omena-Persikka – monipakkaus 15 x 9 g
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Vsypto Omena-Persikka - pakkaus 15 x 3 g
5,36 €
0,36 EUR/kom.
Vsypto Ice Tea Limun - set 15x3g