Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Set priključna spojka + kuglasti ventil + priključak
11,12 €
11,12 EUR/kom.
Set kuglasti ventil + priključak
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Utična spojka 10 mm, tip Y - 1 kom.
2,95 €
2,95 EUR/kom.
Nehrđajuće prizmatične opruge - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Nehrđajuće prizmatične opruge - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Staklenka 3 L - 1 kom., zlatni poklopac (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/kom.
Granitni kuhinjski mužar s tučkom
12,44 €
12,44 EUR/kom.
Boca Daniels 500 ml s čepom, natpis „Bimber OLD”, 1 kom.
1,88 €
1,88 EUR/kom.
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, natpis „Bimber”, 1 kom.
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/kom.
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, s natpisom „Nalewka”, 1 kom.
1,63 €