Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.
Okrugli rimski lonac 4L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Kuhinjski termometar (0°C do +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/kom.