Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Apeorello Dolce za 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
92,00 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Klasična boca za žestice 200 ml, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
0,60 €
0,60 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Boca 500 ml Vitka, s crnim čepom, za votku, 6 kom.
4,61 €
0,77 EUR/kom.