Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sivi mesarski konac od pamuka (240°C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Lanena mesarska špaga (240°C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Mesarska mrežica (do +220°C), fi 15 cm, duljina 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
Matirana lanena mesarska špaga (240°C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Aplikator za elastične mesarske mrežice
14,39 €
14,39 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l