Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Podloga za sirarstvo, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Set cjevčica za destilator s koljenom
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Bezvremenska boca 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 5 L
8,19 € 7,63 €
7,63 EUR/kom.
Crijevo za pretakanje vina s pumpicom
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Staklenka 5 L s plastičnim poklopcem
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/kom.