Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bočica pljoska 200 ml s navojnim čepom, otisak „Božićne kuglice”, 1 kom.
1,02 €
1,02 EUR/kom.
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, otisak "Jelka", 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Boca tipa pljoska 200 ml s navojnim čepom, tiskani motiv „Snjegović“, 1 kom.
Stroj za sakupljanje sitnog voća, metalni zubi
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l