Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7 L sa zlatnim poklopcem fi 100/6, 1 kom.
1,90 €
1,90 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7 L sa žutim plastičnim poklopcem, s ručkom, fi 100, 1 kom.
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna zelena s keramičkom nogom, 600ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna zelena, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg