Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bačva za kiseljenje 40L - bijela, ručke
15,11 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 60 L - bijela, s ručkama
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 30 L – bijela, s ručkama
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 10 L - bijela, s ručkama
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 20 L - bijela, s ručkama
8,09 € 6,92 €
6,92 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 50 L, bijela, s ručkama 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Kvadratna bačva za 40 L, bijela, s ručkama, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 30 L, bijela, s ručkama, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/kom.
Kvadratna Bačva za 20 L, bijela, s ručkama, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/kom.
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Saturator za vodu i pića + patrone 10 kom.
41,70 €
41,70 EUR/kom.
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l