Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ101, 11,7 kW, crno-srebrni
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 s crtežima paprike - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće - 10 kom.
1,24 € 0,80 €
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/kom.
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom, s natpisom „Nalewka”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
26,51 EUR/kg