Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Navodnjavajuće kugle za biljke, bijele poluprozirne s čepom, 400ml, 4 kom.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/kom.
Kugle za navodnjavanje biljaka, crne mat, s čepom, 400ml, 4 kom.
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna bezbojna, s keramičkom nogom, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna zelena s keramičkom nogom, 600ml
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna bezbojna, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna žuta, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/kom.
Trostruka kugla za navodnjavanje (trokamorna), prozirna ružičasta, 600 ml
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L