Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
3,19 EUR/kom.
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml