Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Set esencija Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l