Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 4 prstena 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/kom.
Prstenasta podrška za biljke 3 prstena 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/kom.
Prstenasta potpora za biljke 3 prstena 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/kom.
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l