Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Alkoholometar Mini
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Mini alkoholometar EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Nerazbijajući alkoholometar s epruvetom, mjerni raspon 20–98%
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja alkohola
7,31 €
7,31 EUR/kom.